KABİNE DEĞİŞİKLİĞİNDE, SOYLU VE YILDIRIM'A YENİ GÖREV

Seçimler sonrası konuşulmaya başlanan AK Parti'deki kabine değişikliğine ilişkin çarpıcı kulis bilgileri aktaran Posta yazarı Candaş Tolga Işık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım'a verilecek görevleri yazdı.
14 Eylül 2019 23:47

Candaş Tolga Işık, olası Bakanlar Kurulu değişikliklerine dair "Cumhurbaşkanı yardımcısı sayısı dörde çıkıyormuş. Sağlık bakanı değişiyormuş. Süleyman Soylu tüm iç güvenlikten sorumlu başkan yardımcısı oluyormuş, İçişleri Bakanlığı da ona bağlanıyormuş" ifadelerini kullandı.

CANDAŞ TOLGA IŞIK'IN ALTINA İMZA ATACAĞI TEK DOĞRU

Işık, sözlerini şöyle sürdürdü:

Ne kadar üfleme ne kadarı gerçek bilmiyoruz. Günlerdir bitmek bilmeyen kabine değişikliği dedikoduları arasında altına imza atabileceğim tek bir doğru var.

O da şu: Binali Yıldırım başkan yardımcısı oluyor. Hem de bir hayli yetkili ve etkili bir başkan yardımcısı...

MEMURLAR.NET

ASGARİ ÜCRETLİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
Akparti dönsün
Sayın Süleyman Soylu'yu gereksiz çıkışlarla yıpranmasını sağladılar. Sayın Albayrak ve Pelikan Grubu burada gücünü, etkisini sergiledi. Diğerlerine örnek olacak şekilde. Sayın Süleyman Soylu, soylu bir bakanlık duruşu ve davranışı gösteremediği için herkesle kavgalı olmanın sonucuna katlanmak durumunda kaldı.
cengiz iri
sayın süleyman soyluyu ic işleri bakanlıgından el cektirmek demek pkk.pyd dhkpc ve diger terör örğütlerinin ekmegine yağ sürmektir asla sayın ic işleri bakanımızın yerini degştirmeyin süleymen soylu t.c devleti hükümetlerinde en cok calışan özverili sevilen olaylara mutakıp bilgili tecrübeli bir bakanımız başarılarıyın devamını dilerim sayın binali yıldırım icinse zaten olacagı buydu yakışır hayırlı olsun